3. srečanje skupine strokovnih delavcev slepih in slabovidnih otrok v vrtcih

Obveščamo vas, da bo 3. SREČANJE SKUPINE STROKOVNIH DELAVCEV SLEPIH IN SLABOVIDNIH OTROK V VRTCIH potekalo v četrtek, 11. 4. 2019, ob 14. uri v prostorih Centra IRIS, Langusova ulica 8, 1000 Ljubljana.

Vsebina programa:
Srečanja skupine za strokovne delavce v vrtcih, ki delajo s slepimi in slabovidnimi otroki so namenjena vzgojiteljem, pomočnikom vzgojiteljev, svetovalnim delavcem in izvajalcem dodatne strokovne pomoči, ki poučujejo v vrtcih v programih s prilagojenim izvajanjem in z dodatno strokovno pomočjo. Strokovni delavci se imajo tu priložnost dodatno usposabljati za delo s slepimi in slabovidnimi otroki ter si medsebojno izmenjevati izkušnje, pridobljene v inkluzivnih procesih vzgoje in izobraževanja.

ČETRTEK, 11. 4. 2019

Trajanje: 4 ure

Urnik

Vzporedna izvedba delavnic

Predavatelj/ica

Št. ur

14.00-15.30 Strategije dela s slepim in slabovidnim otrokom v predšolskem obdobju ter demonstracija pristopov v multisenzorni sobi Tara Koren 2
14.00-15.30 Strategije dela s slepim in slabovidnim otrokom v predšolskem obdobju ter demonstracija pristopov v multisenzorni sobi Ajda Mikolič 2
15 min ODMOR
15.45-17.15 Delo na konkretnih primerih – po vzoru svetovne kavarne (udeleženci obeh skupin se čisto na koncu združijo) Tara Koren 2
15.45-17.15 Delo na konkretnih primerih – po vzoru svetovne kavarne (udeleženci obeh skupin se čisto na koncu združijo) Ajda Mikolič 2

Srečanje se izvaja v sklopu projekta Z roko v roki poMOČ in je brez kotizacije!

Prosimo vas, da izpolnite prijavnico najkasneje do torka, 9. 4. 2019 oz. nas kontaktirate na elektronski naslov nastja.strnad@center-iris.si ali na tel. št. 01 2442 760.