Srečanje skupine strokovnih delavcev slepih in slabovidnih otrok ter otrok z okvaro vidne funkcije v vrtcih

Pozdravljeni,

po dolgem času zopet objavljamo vabilo za srečanje skupine strokovnih delavcev slepih in slabovidnih otrok ter otrok z okvaro vidne funkcije v vrtcih, ki bo 14. 1. 2021 ob 15. uri  v obliki videokonference v ZOOMu ali Teamsih. Tisti, ki se boste na srečanje prijavili, boste prejeli dan pred začetkom tudi ustrezno povezavo do dogodka.

To pot nam bosta Dragan Žunič in dr. Mateja Maljevac predstavili filmčke s pripomočki in napotki za delo z otroki z okvaro vidne funkcije (CVI).  Nina Schmidt nam bo predstavila tipne slikanice in pravila oz. zakonitosti izdelave uporabne tipne slikanice za slabovidnega ali slepega otroka.  Dovolj prostora pa bo tudi za vprašanja in delitev izkušenj, s katerimi se srečujete pri delu z otroki. Zato vas prosim, da na nas v prijavnici (po mailu) naslovite tudi teme, ki bi vas še zanimale ter morebitna vprašanja, ki se vam porajajo na temo predšolskih otrok z okvaro vida.

PRIJAVNICA